Láskavý štart do života

NÁVOD na to,

ako prevziať zodpovednosť a moc za svoje dieťa do vlastných rúk

a naplniť tak jeho prirodzené očakávania.

ÚSMEV mi venovalo už 0 ľudí

Aj Vy sa dennodenne stretávate s výrokmi typu: nedojči ho tak často, nenos ho toľko, dieťa musí spať vo svojej postieľke, odstav ho, netráp seba ani jeho, na pôrode a tesne po ňom nezáleží, dôležité je čo bude po tom ...?

♥ Aj Vy vo svojom vnútri cítite, že tieto názory s Vami nerezonujú a chcete to robiť INAK, ale neviete ako na to?

Potrebujete podporu, povzbudenie a informácie na ceste za vysnívaným rodičovstvom, kde sa budete riadiť svojím srdcom a prirodzenými potrebami Vášho dieťatka, nie očakávaniami spoločnosti?

Stiahnite si e-book ZA ÚSMEV 🙂

a vydajte sa na cestu radostného, (s)pokojného, láskyplného a naplneného rodičovstva.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

"Kiežby sa mi táto kniha dostala do rúk skôr, náš spoločný začiatok by bol oveľa jednoduchší. V jednoduchosti a láske napísané a opísané skúsenosti zo života a rady, na ktoré som intuitívne, pomaly musela prichádzať sama. A veruže to bolo ťažké, hlavne ten boj so spoločnosťou a okolím. S plačom a krikom som postupne, intuitívne dospela k tomu, že dieťatko neplače lebo je hladné, ale chce byť so mnou. Že nemám málo mliečka, len potrebuje cítiť, že som tu pre neho. Že spokojne spinká so mnou nie preto, aby ma vydieral ale preto, lebo je odrazu vo veľkom svete a z bezpečia môjho náručia sa mu na naň lepšie privyká. Kiežby sa mi táto kniha do rúk dostala skôr, aby som nemusela trpieť vinou, že rozmaznávam svoje bábätko, ale iba napĺňam jeho potreby. Aby som do sveta priviedla sebavedomého a samostatného človiečika. Kiežby túto knihu čítali moji rodičia pred tridsiatimi rokmi, i môj boj so životom by možno vyzeral inak. Motivujúca, inšpirujúca knižočka, ktorá by určite nemala chýbať vo výbave budúcich rodičov, ktorí chcú svoje deti vychovávať v láske a porozumení, nie podľa prežitkov a naučených starých fráz."

Ali Dvořáčkováhttp://cajazpalaca.blogspot.sk/

"Veľa žien, a ja som medzi ne patrila, sa po otehotnení zaujímajú o všetko až po pôrod. Ako sa plod vyvíja, rastie, či už počuje, čo vníma, aký je veľký. Študovala som všetko až po samotný pôrod. Na všetko po pôrode som odmietala myslieť a zdôvodnila si to, že "veď nejako bude", "to sa už nejak utrasie" a "na to sa aj tak nedá pripraviť". Toto bol môj najväčší omyl. Keby som mala vtedy k dispozícii ebook Láskavý štart do života, ušetrila by som si kopec nervov, času a sĺz. Je to manuál, ktorý odporúčam každej žene, ktorá sa chystá rodiť. Budú situácie, ktoré predvídať neviete, ale budú situácie, na ktoré môžete byť pripravené."

Zuzana Mihálechováhttp://zuzanamihalechova.sk/

Mateřství je zázračná doba pro maminku i miminko. Tedy může být. Někdy si ji zbytečně komplikujeme spoustou překonaných předsudků, které vypínají náš vnitřní hlas a naši mateřskou intuici. Lence se podařilo na svém autentickém příběhu podchytit ty základní a na první pohled nevinné mýty, které ale mají moc nadělat ve vztahu matka – dítě velkou paseku. Projděte si s ní její poutavě popsanou cestu a nechte ji na sebe působit. Jsem přesvědčená, že se ve Vašem životě začnou dít velké změny :-).

Daniela Šmolíkováhttp://www.danielasmolikova.cz/

Milá Leničko, měla jsem tu možnost přečíst si tvůj e-book a musím říct, že se mi moc líbil. Jsem maminkou 8 měsíční dcerky a o kontaktní rodičovství se zajímám už od těhotenství. Přečetla jsem na toto téma mnoho knížek, i od W. Sears, ale tvůj e-book se mi líbí i proto, že je v něm vše výstižně a jasně zhrnuto, napsáno tak, aby to pochopil opravdu každý. Také pro mě kojení nebylo ze začátku vůbec jednoduché, ale jsem ráda, že jsem vytrvala a nyní si to užíváme kdykoli a kdekoli, ať už jsme v tramvaji nebo v nákupním středisku:) Nošení i společné spání..se vším, co píšeš se ztotožnuji. Děkuji za tvůj blog i e-book.

Ilona Endlicherová, mamička 8-mesačnej Sofie

Chcela by som sa Ti poďakovať za Tvoju eknihu a Tvoj blog. Som rada, že som sa k Tvojej tvorbe dostala. Sama som matkou už skoro 3 ročného syna. Tvoje príbehy mi silno pripomínajú tie moje. Tiež keď sa malý narodil, nevedela som čo s ním. Dojčenie som chcela vzdať po prvom mesiaci a počúvala som všetky nie vždy dobré rady z okolia. Veľa krát som cítila, že zlyhávam a mala som pocit, že som zlá matka. No teraz je všetko iné. Postupom času som si na výchovu a všetky veci okolo nej vytvorila vlastný názor. Som vyrovnanejšia. Obklopila som sa ženami ktoré tiež chcú vychovávať deti láskou a som šťastná, že aj napriek tomu, že svojho syna vychovávam sama, môžem povedať, že to zvládam. Moje vtáčatko sa stále dojčí a nikdy v živote by som to za nič nevymenila ani napriek celkom iným názorom a nátlakom z okolia. Chcem sa ti poďakovať, že v svojej tvorbe píšeš aj o svojich "zlyhaniach". Možno ani nevieš ako veľmi to vie pomôcť, keď žena vie, že v tom nie je sama. Že každá z nás má nejakú cestu k správnej výchove a nie vždy to je jednoduché. Rob, to čo robíš aj naďalej. Lebo viem, že okrem mňa je tu veľa mám ktoré tiež tieto slová potrebujú. ďakujem a prajem krásne dni Tebe aj Tvojej rodinke!

Mária Hríbiková, mamička 3-ročného Dávidka

E-book naprosto splnil moje očekávání, které jsem měla o kontaktním rodičovství. Sama kontaktně vychovávám dcerku už 3 a čtvrt roku a můžu se podepsat pod všechny body, který e-book obsahuje. Na kojení, společné spaní a nošení jsem přicházela až za pochodu, ale vy nemusíte, můžete se na to připravit dopředu. Určitě neprohloupíte. Čekáte-li svoje první miminko, tohle je jeden z e-booků, který doporučuju přečíst!

Martina Markováhttp://markovam.cz