Zapoj sa do SÚŤAŽE a VYHRAJ!

Zapoj sa do SÚŤAŽE a vyhraj jednu zo 4 krásnych cien!!! 🙂

AKO NA TO? 🙂

Stiahni si ZDARMA e-book – Láskavý štart do života  a napíš mi o ňom pár viet. 🙂  

V e-booku rozoberám 6 najčastejších mýtov,  s ktorými sa zaručene stretne každá mamička a ponúkam návody na to, ako na tieto mýty reagovať, ako prevziať zodpovednosť a moc za svoje dieťa do vlastných rúk a naplniť tak jeho prirodzené očakávania.

TVOJ NÁZOR je pre mňa dôležitý! Chcem vedieť, čo Ťa v e-booku zaujalo. Možno Ti tam chýbali nejaké dôležité témy. Aké to boli? Čo vnímaš TY – ako to najdôležitejšie, o čom by mala vedieť každá mamička, ktorá pod srdcom nosí svoj vytúžený poklad.

4 spätné väzby, ktoré ma najviac oslovia, budú ocenené!!!

Súťaž trvá do 4.6.2016 – do 20.00 hod.!!! Vybrala som si zámerne trošku symbolický deň, kedy budem oslavovať svoje meniny. 🙂 V tento deň sa s radosťou podelím o svoju radosť v podobe krásnych darčekov, ktoré na TEBA čakajú.

Tak neváhaj a píš! Nešetri pochvalou ani kritikou. Túžim rásť a TY mi v tom svojou spätnou väzbou pomôžeš! Tvoj názor si rada prečítam na lea.tyemiacka@gmail.com.

Vopred ŤA oceňujem! 🙂

A aké ceny na TEBA čakajú? 🙂

DSC_3418DSC_3413

Ceny do súťaže venovala Reklamná agentúra LAJKA. Ďakujem. 🙂

Lenka TYEMIA-ková

PS: Pripoj sa k nám už aj na facebooku a získaj príjemnú dávku inšpirácie – Rodičovstvo v súlade. 🙂

Vyhodnotenie súťaže

S radosťou Vám oznamujem mená výhercov súťaže:

1. Ali Dvoráčková
2. Majka Hríbiková
3. Ivka Jovanovičová
4. Ilonka Endlicherová. 🙂

Výhercom so srdca ďakujem a gratulujem. 🙂

TYEMIA

Lenka Tyemiaková
Sprevádzam mamičky krajinou Materstva. Mojou vášňou je inšpirovať Vás k tomu, aby ste si materstvo a rodičovstvo užívali naplno a v súlade so sebou samou i Vašim dieťatkom. Pomôžem Vám dojčiť s radosťou a bez bolesti a naučím Vás využívať nástroje, ktoré Vám uľahčia a spríjemnia život s Vaším dieťatkom a vďaka ktorým bude Váš vzťah plný dôvery, porozumenia, lásky a vzájomnej blízkosti. Môj príbeh si môžete prečítať tu >>
Komentáre
 • E-BOOK ZDARMA

   

  Láskavý štart do života ALEBO návod na to, ako prevziať zodpovednosť a moc za svoje dieťa do vlastných rúk a naplniť tak jeho prirodzené očakávania.

   

  obal knihy

  Spoznajte 6 najčastejších mýtov, týkajúcich sa pôrodu, dojčenia, nosenia a spoločného spania a pozrite sa kritickým okom na to, čo nám spoločnosť podsúva ako "NORMÁLNE".

   

  Stiahnite si e-book ZDARMA a objavme spolu netradičné cesty, ako si rodičovstvo vychutnať naplno. :-)

   

 • Najnovšie články
 • Kategórie
 • Láskavý štart do života ALEBO návod na to, ako prevziať zodpovednosť a moc za svoje dieťa do vlastných rúk a naplniť tak jeho prirodzené očakávania.

  obal knihy

  Spoznajte 6 najčastejších mýtov, týkajúcich sa pôrodu, dojčenia, nosenia a spoločného spania a pozrite sa kritickým okom na to, čo nám spoločnosť podsúva ako NORMÁLNE.

  Stiahnite si e-book ZDARMA a objavme spolu netradičné cesty, ako si rodičovstvo vychutnať naplno. :-)